O nás

Společnost AG-AUTOLIFT spol. s r.o. se zabývá poradenstvím, prodejem a servisem v oblasti servisní a garážové techniky. Na trhu jsme více než 15 let a máme bohaté zkušenosti s realizací nejrůznějších zakázek pro renomované firmy.

Kvalita

Nabízíme vysoce kvalitní a cenově přístupné zařízení vyrobené výhradně v EU, v souladu se všemi platnými normami. Všechny funkce a parametry jsou průběžně kontrolovány a testovány již během výroby. Systém jakosti výroby řídí Norma ISO 9001: 2015. Výrobky předáváme se všemi osvědčeními, certifikáty, zaškolení a podobně.

Flexibilita

Naše klientela je velmi široká a proto máme zvláštní přístup ke každému klientovi. Výrobky se dělají přímo na zakázku, takže se my přizpůsobujeme Vám a ne Vy nám. A to je důvod proč jsme na trhu výjimeční a žádaní. Pokud jste nenašli co hledáte, neváhejte a kontaktujte nás.

Vstřícnost

Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě, proto Vám rádi pomůžeme při výběru vhodného produktu. Našim klientům se snažíme po důkladné obhlídce pracovního místa a po zohlednění všech možností vybrat vždy to nejlepší řešení s maximálním potenciálem pro jeho použití v praxi.

TOP